fbpx

Állás

Felvételt hirdetünk

Felnőtt Balett oktató

pozícióba

Munkaidő:

– Részmunkaidő, heti: 4, 8, vagy 12 óra

– Megbeszélés szerint, lehet délelőtt, délután, hétköznap és hétvégén is.

– Fontos, ha csak 14-18 óráig érnél rá, akkor sajnos nem tartunk órákat.

Elvárások:

– OKJ-s táncos végzettség
– kifejezetten kedves, mosolygós, talpraesett személyiség
– nem dohányzó
– felhasználói szintű számítógépes ismeret
– magas szintű monotonitás-tűrés
– a munkaidő alatt kikapcsolt mobiltelefon!
– pozitív beállítottság

Feladat:

– a munkaköri leírásnak megfelelő munkavégzés

Jelentkezéshez kérjük, az alábbiakat küldje el:

– Részletes szakmai önéletrajz

– Motivációs kísérőlevél: melyben kérünk, egy minimum 10 mondatos összefoglalót a jelentkezőtől, amelyben leírja őszinte véleményét a klasszikus balett művészetről, valamint kifejti, hogy ő miért lenne alkalmas erre a pozícióra.

Jelentkezéseket az alábbi email címre kérjük:

iroda.balettoktatas.hu@gmail.com

FONTOS!

Csak a felvételi elbeszélgetésre behívott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot.

Sajnos, nem tudunk válszolni az összes beérkezett pályázatra.

Köszönjük megértését!

Lehet, hogy pont Téged keresünk?

Várjuk jeletkezésed!